Piegādes un apmaksas noteikumi

Savu klientu ērtībai mēs piedāvājam vairākus preču piegādes variantus:
 
 1. Klients var saņemt preci pats bez maksas, iepriekš ar mums saskaņojot vēlamo preces saņemšanas laiku.
   
 2. Piedāvājam piegādi Rīgā un Rīgas rajona robežās. Piegādes cena no 8 EUR līdz 10 EUR. Pirkumiem virs EUR 300, piegāde bez maksas.
   
 3. Savus pakalpojumus piedāvājam arī reģionos un piegādes izmaksas pa Latviju ir sākot no 10 EUR. Šo pakalpojumu veikšanai izmantojam autopasta pakalpojumus. Iespējami arī citi piegādes veidi iepriekš tos saskaņojot ar klientu. Pirkumiem virs EUR 400 piegāde bez maksas. Piegāde reģionos tiek veikta tikai pēc klienta priekšapmaksas par iegādato preci pilnā apmerā.

 

Savu klientu ērtībām mēs piedāvājam vairākus norēķinu veidus:
 
 1. Apmaksa skaidrā naudā preci saņemot.
   
 2. Apmaksa ar pārskaitījumu pēc iepriekš izrakstīta rēķina un pavadzīmes firmām. Rūpīgi aizpildi visus pirkuma noformēšanai prasītos datus un sistēma pēc šiem datiem automātiski sastādīs rēķinu. Rēķins pieejams tūlītējai izdrukāšanai kā arī tiks nosūtīts uz pasūtījumā norādīto e-pastu. Lūdzam, veicot apmaksu, norādīt rēķina numuru. Preces piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina summas ienākšanas Bewus.com bankas kontā. Preces saņemšanas brīdī Jums būs jāparaksta Preču pavadzīme, kas ir pirkuma apmaksas apstiprinājums.