Par mums

Mūsdienās stacionārais dators birojā ir ierasta lieta, taču ātrs un kvalitatīvs biroja dators gan ir sastopams retāk.

Mēs piedāvājam kvalitatīvus un pārbaudītus datorus, kuri palīdzēs ikdienas darbus veikt ātrāk un produktīvāk. Uzņēmējam ir svarīgs laiks un nauda, tāpēc izvēlieties pārbaudītu zīmolu datortehniku, kas neliks Jums vilties. Komplektā ar datoru Jūs iegūstat arī licencēto programmnodrošinājumu, lai varētu strādāt legāli. 

Ar datortehnikas tirdzniecību nodarbojamies jau 5 gadus un labi pārzinām klientu vajadzības un vēlmes. Jauniem klientiem palīdzam ar pareizā datora iegādi balstoties uz klienta darba nozari un specifiku. Savukārt, saviem pastāvīgajiem klientiem vienmēr piedāvājam draudzīgu cenu politiku. Vienmēr piemeklējam optimālu risinājumu gan cenas, gan kvalitātes ziņā.

 

Konsultējam dažādos tehniskos jautājumus, nodrošinam ātru un kvalitatīvu datortehnikas servisu, portatīvo datoru remontu, datu atjaunošanu un citus pakalpojumus.

Savu klientu ērtībai esam izveidojuši pirktāko datoru sadaļu, kur piedāvājam datorus birojiem ikdienas darbam ar internetu, dokumentiem vai specifiskām programmām. Visi datori ir pilnībā sagatavoti darbam, uzstādīta licencēta Windows OS.

 


 

Šeit jūs varat:

  • Saņemt konsultāciju sadaļā Kontakti

 

Pasūtiet preces mājaslapā vai arī zvanot. Saņemt datortehniku var mūsu birojā Bērzaunes ielā 6A vai vienojoties par piegādi Jums ērtā vietā un laikā. Preces ir pieejamas uz pasūtījumu, daļā arī veikalā. Precīzēt par pieejamību var zvanot, rakstot, vai pasūtot mājaslapā.

 

Telefons jautājumiem: +371 270 537 67

E-pasts: info@bewus.com